One Piece 934. Bölüm
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.60 MAL Puanı 205 Görüntülenme

One Piece 934. Bölüm

Bölüm Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2020

Anime Türkçe Altyazılıdır. One Piece anime tarihindeki en uzun soluklu ve en fazla takip edilen animesini izliyorsunuz desek yalan olmaz. 1999 senesin'den beri Hala devam eden ve milyonlarca takipçisi bulunan fazla anime yok. Hala devam eden bu seri ilk zamanlar çizimlerini beğenmeseniz bile izlemeye değer.İlk 150-200 bölüm sonrasın'da zaten anime akıp gidecektir önünüzde yüzlerce bölümlük efsane bir seri olacaktır. Çizimlere takılmadan ilk bölümlerden başlayarak izleyebilirsiniz

Anime Konusu: Korsanlar Kralı G.D.Roger tüm denizleri fethetmiş ve tüm zenginliklerin sahibi olmuştur. Hayatının son gününde idam edilirken tüm insanlara seslenerek One Piece adındaki hazinesini bulmalarını istemiştir.Bu hazine dünyadaki en büyük hazinedir ve G.DRogerin bu sözleri yeni bir çağın başlangıcı olur.Korsanların çağı başlar. Bir çok kişi denizlere açılarak one piece aramaya başlar.Aynı zaman'da Şeytan meyvesi denilen bir meyve insanlara özel bir güç veriyor karşılığında sadece yüzme yetilerini kaybediyorlar. Bu özel güçler kendi aralarında bir çok farklı şekillere bölünüyor. Örnek: Logia meyvesi , Ateş meyvesini yediğinizde vucudunuz ateş özelliğini kullanabiliyor fiziksel saldırılar sizde işe yaramıyor.

Denizlerde henüz yeni bir korsallar kralı yok fakat 4 kişi denizlere hakim durum'da bu 4 kişi kendi arasında çekişe dursun , 7 tanede savaş lordu bulunmakta.Savaş lordları önemli bir işe imza atan korsanlara ,denizciler tarafından verilen bir rütbedir. Denizciler , Devrimciler , Korsanlar ,Yonkoular , Gizem , Askiyon , Dram hemen hemen her duygu ve kategoriyi One piece içine alıyor.

Ana Karakterimiz Luffy one piece bulmak için denizlere açılır ve kendi tayfasını toplamaya başlar. Korsanların başlarına konulan ödüller yaptıkları zarar yada hareketlerine göre denizciler tarafından belirlenir. Lufyy yeni arkadaşlar edinerek bu destansı tehlikeli dünyada korsanlar kralı olmak için çaba gösterecek. Karşısında amiraller , Savaş Lordları , Yonkoular gibi çok çok güçlü rakipler olacak.Önceki Bölüm:     Sonraki Bölüm:

Detaylar

Henüz detay eklenmemiş.